Koronawirus – działania w Gminie Kluczbork

W związku z panującym koronawirusem KRYTA PŁYWALNIA zostaje NIECZYNNA do odwołania!!

Jak informowaliśmy we wcześniejszych postach, wszystkie zajęcia (nauka pływania i aqua aerobic) prowadzone przez Akademię Nauki Pływania „Żółwiki na Fali” zostają zawieszone (kryta pływalnia nieczynna) 🙁 O tym jak długo to potrwa będziemy informować na bieżąco!

Apelujemy raz jeszcze do wszystkich naszych Uczestników, aby w czasie ogłoszonej epidemii szczególnie dbać o siebie. Pozostać w swoich domach. Ograniczyć kontakty do niezbędnego minimum i zastosować się do zaleceń❗️ #ZOSTANWDOMU

Bieżące informacje i aktualizacje obecnej sytuacji dostępne są na naszym profilu Żółwiki na Fali na Facebook TUTAJ

W komunikatach zamieszczanych przez Burmistrza miasta Kluczbork na stronie internetowej Gminy można przeczytać, że działania te wprowadzone są do odwołania. Poniżej zamieszczamy fragment wpisu:

Szanowni Państwo

              W związku z wprowadzeniem w Polsce Stanu Epidemii, jak również przedłużeniem zawieszenia funkcjonowania szkół i przedszkoli do 10.04.2020, wprowadzamy aktualizację terminów zawieszenia działalności jednostek organizacyjnych Gminy Kluczbork:

  1. Do odwołania zamknięte zostają Kluczborski Dom Kultury, Muzeum im. ks. Jana Dzierżona w Kluczborku, Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Kluczborku, Środowiskowy Dom Samopomocy i Zakład Aktywności Zawodowej oraz Świetlica Terapeutyczno – Wychowawcza PARASOL. Tym samym odwołane zostają wszystkie wydarzenia organizowane przez te jednostki;
  2. Do odwołania zamknięta zostaje Kryta Pływalnia oraz pozostałe obiekty OSiR-u;
  3. Do odwołania zamknięte zostaje Kino „Bajka”;
  4. Do odwołania zamknięte zostają wszystkie świetlice wiejskie w Gminie Kluczbork.czytaj dalej…
nauka pływania żółwiki na fali