O nas

Lata doświadczenia

Nasza firma działa na rynku od stycznia 2015 roku. Wieloletnim doświadczeniem zgromadzonym przez wiele lat działania chwalimy się z dumą, jest to gwarancja jakości naszych zajęć oraz szybkiego progresu naszych pływaków! Poniżej słów kilka na temat mojej osoby.

Moja przygoda z pływaniem rozpoczęła się już w przedszkolu, co potwierdza mądrość przysłowia „Czym skorupka za modu nasiąknie…”.

Bartosz marchewa

Właściciel Akademii Nauki Pływania "Żółwiki na Fali"

Jako siedmiolatek stałem się dumnym posiadaczem certyfikatu „Już pływam”, by przez następne lata rozwijać swe umiejętności jako członek Uczniowskiego Klubu Sportowego „Junior”.

Treningi, zawody, obozy pływackie w czasach edukacji w PSP i PG nr 5 w Kluczborku dostarczyły mi wiele satysfakcji, pozwoliły cieszyć się ze zwycięstw, pokonywać trudności, nawiązać trwałe przyjaźnie, słowem – czuć się jak ryba w wodzie!

Następnym krokiem było ukończenie kursów, odbycie praktyk i uzyskanie kolejnych stopni ratownika. Tym samym nawiązałem aktywną współpracę z WOPR, biorąc udział w kolejnych szkoleniach i zawodach w ratownictwie specjalistycznym jako członek drużyny.

W roku 2009 ukończyłem kurs w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy, uzyskując tytuł Ratownika oraz rozpocząłem pracę jako ratownik WOPR na Krytej Pływalni w Kluczborku.

Od 2011 roku współpracuję z „moim” UKS „Junior”, przygotowując grupy nauki pływania.

Uzyskane kwalifikacje zawodowe instruktora rekreacji ruchowej ze specjalnością pływanie umożliwiły mi poszerzenie swojej działalności o prowadzenie zajęć nauki pływania.

Na bieżąco podnoszę swoje kompetencje, uczestnicząc w kursach i szkoleniach.

Bartosz Marchewa 🙂